Zavezu je služba, která spojuje lidi, kteří potřebují něco poslat (odesílatelé) s těmi, kteří si chtějí zlevnit cestu tím, že něco převezou (převozníci).

  1. Každý odesílatel musí použít při registraci své křestní jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon. Je to z důvodu bezpečnosti všech uživatelů a k zajištění toho nejlepšího zážitku při použití služby Zavezu. 

  2. Dbej na to, abys komunikoval s převozníky slušně a včas, aby nemuseli čekat na odpověď až do úplného konce Tvojí poptávky. 

  3. Někteří převozníci Ti za přepravu mohou navrhnout vyšší cenu, než jakou požaduješ. Prosím, vysvětli jim, proč jejich cenu nepřijímáš, popřípadě se s nimi zkus domluvit. Třeba díky Tvému pozitivnímu přístupu i zlevní.

  4. Snaž se vyplňovat zásilku s co nejvyšší přesností. Je hlavní, aby Ti seděla výška, váha a popis zásilky – jen tak zaručíš, že převozník bude moct Tvojí zásilku naložit a převézt v pořádku. 

  5. Ke komunikaci s převozníky využívej diskuze, které jsou k dispozici u tvých zásilek. Před přijetím nabídky je zakázáno na sebe zveřejňovat jakýkoliv kontakt.

  6. Pokud se Ti zdá, že se někdo z našich uživatelů nechová dle pravidel, napiš nám a my danou věc prověříme.

  7. Pokud máš jakýkoliv dotaz, připomínku nebo návrh, napiš nám email na ahoj@zavezu.cz.

Našli jste odpověď?