Zavezu je služba, která spojuje lidi, kteří potřebují něco poslat (odesílatelé) s těmi, kteří si chtějí zlevnit cestu tím, že něco převezou (převozníci).

 1. Každý převozník musí použít při registraci své křestní jméno, příjmení, e-mailovou adresu a telefon. Je to z důvodu bezpečnosti všech uživatelů a k zajištění toho nejlepšího zážitku při použití služby Zavezu.
 2. Ke komunikaci s odesílateli využívej diskuze, které jsou k dispozici u zásilek. Před přijetím nabídky je zakázáno na sebe zveřejňovat jakýkoliv kontakt.
 3. Dbej na to, abys komunikoval s odesílateli slušně a včas, aby nemuseli čekat dlouho na tvoji  odpověď.
 4. Při navrhování vyšších cen, než si odesílatel určil, mysli na to, že služba Zavezu slouží jako přivýdělek k Tvým již naplánovaných cestám, a ne jako prostředek k zisku.
 5. Pokud přijmeš zásilku a zjistíš, že ji nebudeš schopný doručit, neprodleně tuto skutečnost ohlas odesílateli a domluv se s ním na náhradním řešení přepravy.
 6. Dbej na to, aby sis před zavezením zásilky zjistil všechny okolnosti jako je váha, výška apod. Je to důležité k tomu, aby nedocházelo ke zbytečným rušením poptávek.
 7. Pokud dorazíš na místo a zásilka bude jiná, než ta, na které jste se domluvili, co nejdříve nám napiš a společně to vyřešíme. 
 8. Odměna, kterou získáš za zavezení zásilky, je konečná. Nelze od odesílatele vymáhat větší odměnu a to z jakéhokoliv důvodu.
 9. Snaž se vést veškerou konverzaci v našem systému, abychom popřípadě mohli kdykoliv zasáhnout a pomoci Ti s čímkoliv bude potřeba.
 10. Přepravit zásilku musíš pouze Ty, nesmíš si zaplatit třetí stranu, aby to přepravila za Tebe. Je to jak pro Tvoji ochranu, tak i převozníka. 
 11. Pokud se Ti zdá, že se někdo z našich uživatelů nechová dle pravidel, napiš nám a my danou věc prověříme.
Našli jste odpověď?